REALIZACJA SZKOLEŃ DEDYKOWANYCH TRENEROM BIZNESU

Od 2004 roku prowadzimy szkolenia trenerskie, dedykowane trenerom praktykom, pracujących zarówno na rzecz firm szkoleniowych, jak również trenerom korporacyjnym.
Przygotowany i zaprezentowany program Szkoły Trenerów Biznesu bazuje na naszym doświadczeniu w kształceniu trenerów biznesu. W trakcie blisko siedmiu lat pracy z trenerami przygotowaliśmy do zawodu ponad 1000 osób.


Absolwenci Szkoły Trenerów Personel Profit to pracownicy wielu  firm działający w różnych sektorach rynku: PKP PLK, Orange, Kraft Foods, Szkoła Auto, PKP PR, Skoda Auto Polska, Vobis, Kolporter, Warta S.A. 

Trenerzy Personel Profit to ludzie wywodzący się ze środowiska korporacyjnego, posiadający wieloletnią praktykę w zawodzie trenera biznesu. Każdy z trenerów Personel Profit każdego roku realizuje ponad 150 dni szkoleniowych, co plasuje firmę na piątym miejscu w kraju w kategorii: Średnia roczna wydajność trenera.

Jeżeli liczy się dla Ciebie przede wszystkim praktyczna wiedza osadzona w kontekście biznesowym to oferta Personel Profit jest dla Ciebie „uszyta na miarę”.
Personel Profit zaprasza Ciebie do wzięcia udziału w cyklu szkoleń umożliwiającym nabywanie i kształcenie kompetencji trenerskich na wybranym przez Ciebie poziomie.
Gwarantujemy unikatowy, intensywny i dynamiczny kurs trenera biznesowego w ramach Szkoły Trenerów Biznesu. Stawiamy na aktywizujące metody prowadzenia szkoleń, dążymy do odkrycia maksymalnego potencjału jaki drzemie w każdym z nas.