PERSONEL PROFIT NA RYNKU USŁUG SZKOLENIOWYCH

Personel Profit funkcjonuje na rynku usług szkoleniowych od 15 lat, realizując swoje działania wyłącznie na rzecz sektora korporacji. Posiadamy doskonałe doświadczenie w realizacji bardzo złożonych projektów szkoleniowych. Doskonale znamy i rozumiemy biznes, i w tym upatrujemy naszego rynkowego sukcesu.

Dużo pracujemy - w skali roku realizujemy średnio 1500 dni szkoleniowych na rzecz biznesu.

Pracujemy bardzo dobrze - średnia ocen satysfakcji uczestników z odbytego szkolenia za 2011 rok wyniosła 4,79, w skali od 0 do 5.


Posiadamy zespół doświadczonych trenerów – wszyscy trenerzy posiadają osobiste doświadczenie w biznesie, a każdy z naszych trenerów samodzielnie zrealizował ponad 1000 dni szkoleniowych.


Posiadamy stabilną i ugruntowaną pozycję rynkową – od 2008 roku jesteśmy notowani w rankingach Warsaw Voice Review oraz Warsaw Business Journal osiągając bardzo wysokie wyniki w wielu kategoriach.

I co najważniejsze – oprócz doświadczenia w kształceniu trenerów posiadamy olbrzymie doświadczenie w realizacji projektów biznesowych. Szkoląc trenerów jesteśmy w stanie odpowiedzialnie i profesjonalnie przygotować ich do zawodu i zetknięcia się z biznesem. Nasza rola nie ogranicza się do przekazania warsztatu, uczymy jak warsztat trenerski wiarygodnie osadzić w biznesie.
Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych, realizujemy projekty unijne, współpracujemy z międzynarodowymi partnerami, posiadamy szereg licencjonowanych narzędzi niezbędnych w pracy trenera biznesu.

Zapraszamy do naszego serwisu internetowego: www.personelprofit.com.pl. Znajdziecie tam Państwo komplet informacji o naszej firmie.